574 960 620 kontakt@iliclinic.pl

O nas

Nasz zespół nie powstał przez przypadek, łączy nas doświadczenie i pasja do tego co robimy . Specjalizujemy się jednak w różnych dziedzinach. Pozwala to nam zaopiekować się naszymi pacjentami w pełni, zapewniając im rozwiązanie ich problemów i spełnienie wszelkich potrzeb.

Patricia

Patricia Sobieska

Kosmetolog, Pielęgniarka, Właścicielka Ili Clinic

Jestem z wykształcenia kosmetologiem i pielęgniarką. Już w czasie studiów zdobywałam doświadczenie w gabinetach i klinikach na terenie Warszawy i okolic, gdzie mogłam poznać wiele możliwości jakie oferuje branża beauty. Odbyłam wiele szkoleń i wykładów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej potwierdzonych certyfikatami. Specjalizuję się w terapiach specjalistycznych oraz zabiegach stymulacyjnych. Uwielbiam pracę na kosmetykach najwyższej klasy w połączeniu z laseroterapią i zabiegami iniekcyjnymi. Uważam, że kluczem do efektów jest wiedza, którą uzyskuję podczas konsultacji z moim pacjentem i wzajemna współpraca.

Marzena

Marzena „Fit Menka” Godlewska-Wojno

Trenerka

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem siłowni, instruktorem sportu: specjalność fitness. Chęć poprawienia swojej sylwetki zaczęłam kilka lat temu od treningu z ciężarem własnego ciała na gruncie domowym. Głodna wiedzy i efektów podążałam dalej. Ponieważ bardziej ciągnęło mnie w kierunku treningu siłowego ukończyłam kurs trenera personalnego i instruktora siłowni. Z drugiej strony podążyłam w kierunku poznawania metodyki nauczania i tworzenia choreografii. Czego efektem jest ukończenie kursu instruktorskiego specjalność: fitness. Upór, motywacja oraz obserwacja pozytywnych zmian zarówno wizualnych, jak zdrowotnych na własnej skórze powodował chęci dalszego samorozwoju. W tym momencie zrodziła się myśl o dzieleniu się wiedzą na zewnątrz.

Na co dzień łączę pracę zawodową z salą treningową. Preferuję intensywne funkcjonalne zajęcia z naciskiem na zdrowe i piękne ciało. Staram się być nie tylko
trenerem, ale i partnerem w treningu. Owszem są wymagania, ale w bardzo przyjaznej atmosferze. Pozytywna energia, wzajemny szacunek – na to możesz liczyć we współpracy ze mną. Jeśli zatem potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, brakuje Ci motywacji do tego aby ćwiczyć samodzielnie, masz swój konkretny cel, ale nie wiesz od czego lub jak należy zacząć, zapraszam.

Jestem żywym dowodem, na to że nigdy nie jest za późno na zmiany.

©2021 Ili Clinic